پانزدهمین کنگره فدراسیون اروپایی انجمن ملی ارتوپدی و تروما (EFORT) / لندن، انگلستان ۶-۴ ژوئن ۲۰۱۴

کمیته اجرایی EFORT، انجمن ارتوپدی بریتانیا و کمیته اجرایی محلی جهت شرکت در پانزدهمین کنگره EFORT که در ماه ژوئن ۲۰۱۴ در لندن برگزار می‌شود از شما دعوت می‌کند. کمیته آموزشی EFORT به ریاست Enric Caceres و با پشتیبانی جوامع متخصص، در این کنگره یک برنامه استثنایی با پوشش موضوعات مختلف از پژوهش‌های بنیادی ارتوپدی تا جراحی‌های کلینیکال ارتوپدی و تروما در نظر گرفته است. موضوع کلی این گردهمایی «ایمنی بیمار» می‌باشد که به عنوان شعار کنگره ۲۰۱۴ لندن نیز اعلام شده است.

در این کنگره، جراحان و متخصصین برجسته‌ای از سراسر اروپا جهت برگزاری سخنرانی‌های آموزشی حضور خواهند داشت. علاوه بر این برنامه‌ای جهت بحث و گفتگو بر روی موارد کلینیکال پیچیده و جراحی‌های موفقیت‌آمیز مبتنی بر شواهد پزشکی در نظر گرفته شده است. همچنین از جراحان متخصص آکادمی آمریکا دعوت شده است تا در این گردهمایی حضور داشته باشند که این امر بر بار علمی کنگره می‌افزاید.
بنابراین در پانزدهمین کنگره EFORT جوامع مختلفی از متخصصین حاضر خواهند بود که در طول سه روز برگزاری کنگره، هر یک پانل علمی خود را برگزار می‌کنند. همچنین برای کارآموزان، برگزاری یک دوره جامع ارتوپدی برنامه‌ریزی شده است که یک دید کلی از دروس ارتوپدی را ارائه می‌دهد.
حضور شرکت‌ها و صنایع وابسته به انجمن ارتوپدی و برپایی نمایشگاه‌های فنی و کارگاه‌های آموزشی توسط آن‌ها نیز از نقاط قوت این گردهمایی می‌باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top