رضایت جان کری از جراحی تعویض مفصل هیپ

رضایت جان کری از جراحی تعویض مفصل هیپ

آرتروز و آسیب شدید مفصل ران بر اثر افزایش سن و انجام فعالیت های ورزشی سنگین از دلایلی بود که وزیر امورخارجه تصمیم به انجام جراحی تعویض مفصل هیپ (ران) گرفت.
جراحی تعویض مفصل هیپ از اعمال جراحی ارتوپدی است که هدف عمده آن از بین بردن درد در مفصل ران در ناحیه لگن است. این عمل جراحی در بیمارانی انجام میشود که به علل مختلف دچار آسیب و تخریب شدید و غیر قابل برگشت مفصل شده اند. تعویض مفصل ران به این معنا است که این مفصل خارج شده و مفصل مصنوعی بجای آن کار گذاشته میشود. کاهش درد، بهبود عملکرد لگن، بهبود حرکت و بهبود کیفیت زندگی از مزایای این جراحی ارتوپدی است.

جان کری به دلیل انجام فعالیت های ورزشی و حضور در مسابقات دوچرخه سواری به عنوان یکی از فعال ترین اعضای ورزشی مجلس شناخته شده است.
آسیب های مفصلی ناشی از فعالیت های ورزشی، از دلایلی است که لزوم انجام جراحی تعویض مفصل لگن را برای این سناتور تایید می کند.
جراحی تعویض مفصل ران پای راست برای این سناتور ۶۶ ساله توسط دکتر دنیس برک در بیمارستان ماساچوست انجام شد.
او پس از انجام جراحی و بهبودی کامل گفته بود که از جراحی خود راضی بوده و قصد انجام جراحی دوم را دارد.
سخنگوی جان کری عنوان کرد که او به دلیل برگزاری دوره قانونگذاری در اواخر ماه، جراحی دوم خود را به بعد از تعطیلات موکول کرده است.
جراحی تعویض مفصل ران پای چپ جان کری توسط همان پزشک در بیمارستان ماساچوست با دستیابی به بهترین نتیجه از جراحی انجام شد.
این جراحی تنها چند ساعت به طول انجامید و او قبل از شروع دوره توانبخشی و به منظور بهبودی کامل از فرایند جراحی، به مدت چند روز در بیمارستان بستری بوده است.

منبع

http://www.celebritydiagnosis.com/2010/01/senator-john-kerry-undergoes-hip-replacement/
http://www.boston.com/news/local/massachusetts/articles/2010/01/04/sen_john_kerry_undergoes_2nd_hip_replacement_1262640562/یک پاسخ به رضایت جان کری از جراحی تعویض مفصل هیپ

 1. مرتضی حسینی می گوید :

  سلام علیکم
  بنده اخیرا یعنی کمتر از یک ماه است که پیوند لکن راست را انجام داده ام.
  اما هنوز هم در حالت دو دلی هستم که چقدر این پیوند می تواند من را به زندگی عادی برگرداند.من ۳۷ سال دارم و شغل من هم تدریس می باشد.
  از پروتز سرامیک بر روی سرامیک استفاده کرده ام.
  امیدوارم که عوارض جانبی کمتری داشت باشد.
  حوزه عملکرد حرکتی من بهتر و بدون درد می باشد ولی هنوز لنگان لنگان حرکت می کنم.

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top